Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta   Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta GSpeech

Urząd Gminy Ruda-Huta, ul. Niepodległości 44, 22-110 Ruda-Huta. tel./fax 82 5686016, 5686033, 5686076, e-mail: sekretariat@ruda-huta.pl

bip glowna        niedowidzacy

Zapraszam do korzystania ze strony internetowej gminy Ruda-Huta.
Mam nadzieję, że zamieszczone tu informacje będą pomocne mieszkańcom, a nieznających naszej nadbużańskiej gminy zachęcą do odwiedzin.Kazimierz Smal

Wójt Gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal

IV Amatorski Turniej Sztuk Walki Low Kick Ruda-Huta 2019

19 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Rudzie-Hucie odbył się IV Amatorski Turniej Sztuk Walki "Low Kick" Ruda-Huta 2019. W turnieju 47 zawodników zmierzyło się w 14 kategoriach wagowo/wiekowych.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Kobiety:

Kadet - 11 lat - 40 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Anna Zarczuk (Krav Maga Hrubieszów)
  2. miejsce: Wiktoria Zając (Krav Maga Hrubieszów)
  3. miejsce: Marlena Fedoruk (Krav Maga Świerże/Ruda-Huta)

Kadet - 11 lat - 45 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Amelia Zielińska (Krav Maga Hrubieszów)\
  2. miejsce: Kinga Panas (Krav Maga S/R-H)

Junior - 12/14 lat - 50 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Aleksandra Szybista (Krav Maga S/R-H)
  2. miejsce: Klaudia Świć (Krav Sosnowica)
  3. miejsce: Nikola Deryło (Krav Maga Sosnowica)

Junior - 12/14 lat - 55 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Anna Kozłowska (Krav Maga S/R-H)
  2. miejsce: Paulina Głaz (Krav Maga S/R-H)
  3. miejsce: Karolina Kodeniec (Krav Maga Hrubieszów)

Junior - 12/15 lat - 59 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Klaudia Kopeć (Krav Maga S/R-H)
  2. miejsce: Andżelika Jachymczuk (Krav Maga Hrubieszów)
  3. miejsce: Kinga Bondaruk (Krav Maga S/R-H)

Mężczyźni:

Kadet - 10 lat -30 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Kacper Wołodko (Sosnowica)
  2. miejsce: Damian Woźnicki (Krav Maga S/R-H)

Kadet - 10 lat - 35 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Szymon Kogut (Krav Maga Sosnowica)
  2. miejsce: Maciej Maciejczyk (Krav Maga Hrubieszów)
  3. miejsce: Dawid Klimczuk (Sosnowica)

Kadet - 10/11 lat - 40 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Jakub Józefczuk (Krav Maga Sosnowica)
  2. miejsce: Oliwier Greś (Krav Maga Sosnowica)
  3. miejsce: Cyprian Piłat: (Krav Maga Hrubieszów)

Kadet - 7/9 lat - 45 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Wiktor Zaprzała (Krav Maga Hrubieszów)
  2. miejsce: Tomasz Sadowski (Krav Maga S/R-H)
  3. miejsce: Kamil Steciuk: (Krav Maga Hrubieszów)

Kadet - 13/15 lat - 45 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Tomasz Zając (Krav Maga Hrubieszów)
  2. miejsce: Paweł Chwaleba (Krav Maga S/R-H)

Junior - 14/15 lat - 69 kg - Light Contact

  1. miejsce: Karol Sobczuk (Krav Maga S/R-H)
  2. miejsce: Mateusz Gajur (Krav Maga S/R-H)
  3. miejsce: Gabriel Wołodko: (Krav Maga Sosnowica)

Weteran - 75 kg - Light Contact

  1. miejsce: Michał Kuntski (KS. Spartakus Cyców)
  2. miejsce: Przemysław Germański (Krav Maga Hrubieszów)
  3. miejsce: Dawid Pirogowicz (Krav Maga Hrubieszów)

Weteran - 75/85 kg - Light Contact

  1. miejsce: Patryk Zarczuk (Krav Maga Hrubieszów)
  2. miejsce: Sebastian Pospieszył (Krav Maga S/R-H)
  3. miejsce: Marlena Fedoruk: (Krav Maga Hrubieszów)

Dodatkowo został wybrany najczyściej technicznie walczący uczestnik turnieju: Kacper Wołodko

Nad regulaminowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska w składzie:

  • Sławomir Szczepański - sędzia główny
  • Artur Skrzypiec - sędzia główny
  • Patryk Połajdowicz - sędzia czasowy
  • Marcin Nawrocki - sędzia ringowy
  • Robert Jarszak - sędzia ringowy

Więcej zdjęć na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie

Strony powiązane z samorządem i społecznością lokalną

poleska sh

oko sh

wyzyna sh

bokoryna sh

Newsletter - subskrypcja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Gminy Ruda-Huta w celu otrzymywanie newslettera.

Akceptacja regulaminu .


Newsletter - rezygnacja



Licznik odwiedzin

2501635
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Wszystkie
128
500
628
13889
2501635

Twoje IP 66.249.75.161

Wybory i referenda

wybory sejm semat 2019

przeglad wydarzen

dab bolko gmina ruda huta drzewo roku 2015 www

gminny portal mapowy 02

Zpp laureat

laureat gmin zpp 2018

Elektroniczne załatwianie spraw

Profil zaufany ePUAP

empatia pm

obywatel pm

English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Nr konta Urzędu Gminy Ruda-Huta

Bank Spółdzielczy SAWIN O/Ruda-Huta, nr konta: 59 8192 0002 2001 0020 0035 0001

Dla interesantów zagranicznych NR SWIFT: PL59 8192 0002 2001 0020 0035 0001POLUPLPR

Dokumenty planistyczne i strategie

str r g ps

rpp

str r g sh

Legislacja i akty prawne

rcl sh

isap sh

Oferty pracy

eures sh

PUP sh

Strona Pajacyka ZPPOrlik 2012Włodawski Obszar Funkcjonalny

Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! GSpeech