Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta   Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta GSpeech

Urząd Gminy Ruda-Huta, ul. Niepodległości 44, 22-110 Ruda-Huta. tel./fax 82 5686033, 5686016, e-mail: sekretariat@ruda-huta.pl

bip glowna        niedowidzacy

Serdecznie witam na stronie
internetowej Gminy Ruda-Huta.

Mam nadzieję, że przybliży ona Państwu walory przyrodnicze naszej urokliwej przygranicznej gminy
oraz zachęci do odwiedzenia nas.

Kazimierz Smal

Wójt Gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal

Wyniki Konkursu Wielkanocnego 2017

182 wykonawców w grupie wiekowej dzieci i młodzież oraz 7 w grupie wiekowej osoby dorosłe przystąpiło do Konkursu Wielkanocnego 2017. Komisja konkursowa w składzie: Dorota Sawicka, Alina Brewczyńska, Barbara Humeniuk przyznała nagrody oraz wyróżnienia, które 6 kwietnia 2017 roku podczas Wystawy Wielkanocnej 2017 wręczył wójt gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal.

Konkurs poprzedzony był warsztatami plastycznymi przeprowadzonymi przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie: 24 marca 2017 roku w Przedszkolu „Pod Zieloną Koniczynką”, 28 marca 2017 roku w klasach zerowych Szkoły Podstawowej w Rudzie-Hucie.

Wyniki Konkursu:

Ornament pisanki - przedszkole, kl. 0

Nagrodzeni:
Miłosz Koperski, Dagmara Gubanow, Gabrysia Walczuk, Maja Tulikowska, Katarzyna Rorat, Krzysztof Nizioł, Błażej Zwierzyński, Wiktoria Kloc, Wiktor Juściński, Xawier Makowski, Mateusz Janicki.

Wyróżnieni:
Jakub Borodej, Szymon Witkowski, Patrycja Zawiślańska, Anetka Kalinowska, Nikola Semeryło, Anastazja Gąsiorowska, Fabian Lewczuk, Wojciech Walczuk, Michał Nadolski, Gabriel Nadolski, Maja Piwońska, Patryk Dołchaniuk, Magdalena Stolarczyk, Szymon Skimina, Amelka Czerniakiewicz, Andrzej Łazarz, Piotruś Paciejewski, Seweryn Pawłowski, Natalia Kulbicka, Przemek Kulbicki, Kacper Guzewski, Wiktoria Gierczak, Adam Kędzierawski, Adrian Skrochocki, Kacper Surowski, Gabryś Mazurek, Mikołaj Danicki, Szymon Hamulczuk, Bartosz Oworus, Aleks Rusakiewicz, Maja Bierut, Paweł Niedzwiecki, Dominik Mazurek, Maximilian Śliwiński, Ola Kruk, Zuzia Dec, Zosia Sołtys, Krystian Rejniak, Anna Ładowska, Jaś Matuszyński, Alan Alwas, Lena Wolińska, Patrycja Kamińska, Paweł Borkowski, Amelia Toporowska, Antoni Dziaduk, Mateusz Lewczuk, Adrian Dubij, Jakub Semeniuk, Jakub Zwierzyński, Michał Jusiuk, Cezary Wilkos, Szymon Semeniuk, Julia Kowalska, Patrycja Kloc, Kuba Przetak.

Kartka wielkanocna - kl. 1-3

Nagrodzeni:
Nikola Bondaruk, Krystian Szwalikowski, Szymon Witkowski, Paweł Gubanow, Wojtek Rafalski, Julia Wilkos, Marlena Fedoruk, Bartek Rozmarynowski, Magda Mazurek, Patrycja Stebelska, Ola Honory, Oliwier Skrochocki, Dominika Zawiślańska, Sandra Szakuła, Maciej Zelent, Carmen Matuszyńska, Aleksandra Krawczyńska, Łukasz Grzeluk, Aleksandra Werema, Joanna Sawicz.

Wyróżnieni:
Nikola Kościelecka, Ewelina Dąbrowska, Magda Kochoń, Faustyna Opolska, Patryk Wójtowicz, Mateusz Misztal, Julia Oziębło, Julia Skrzypiec, Błażej Baj, Ola Bąk, Filip Maksymiuk, Bartek Kamiński, Amelia Antoniewicz, Kacper Kopiel, Kornelia Żugaj, Antek Baranowski, Tomasz Sadowski, Emilka Wichowska, Kinga Frańczak, Julia Suszczyk, Piotr Bąk, Wojtek Anasiewicz, Mateusz Dubij, Oliwia Sołtys, Maja Semeryło, Nikola Lewczuk, Ola Duchnicka, Roksana Sawicka, Oskar Rozmarynowski, Julia Bukszyńska, Kuba Linde, Zbyszek Laskowski, Szymon Winiarski, Anna Kuchta, Wiktoria Przetak, Szymon Wójtowicz, Oliwia Skrochocka, Kornelia Tulikowska, Martyna Suchań, Aleksandra Kozak, Kuba Adamczuk, Wojtek Mamczarz, Natalia Wróblewska, Jagoda Świętojańska, Przemek Biernacki, Ania Walczuk, Gracjan Dyjakowski, Rita Czyżyk, Natalia Dubij, Ola Mazurek, Emilka Lewczuk,Martyna Fas, Martyna Wysokińska, Milena Piwońska, Krystian Walczuk, Bartosz Doliński, Roksana Baj, Dawid Rudy, Kornelia Złotko, Alicja Borysiuk,  Nikola Guzewska, Szymon Semeryło, Amelia Krawczyńska, Kamil Grzeluk, Oliwier Branicki, Karolina Szymańska, Julia Świąder, Wiktoria Mazurek, Bartosz Gugała, Maksymilian Szwalikowski.

Kartka wielkanocna - kl. 4-6

Wyróżnieni:
Bartek Dołchaniuk, Mateusz Matejuk

Stroik wielkanocny - kl. 4-6

Nagrodzeni:
Aleksandra Łontkowska, Wiktor Hanckowiak, Maikel Matysiak Mori, Julia Suszczyk

Pisanka tradycyjna lub współczesna, palma wielkanocna - gimnazjum

Nagrodzeni:
I miejsce- Weronika Jakóbiec, Anna Kruk
II miejsce- Julia Polak,Kacper Sadowski, Weronika Janicka
III miejsce- Julia Kostecka, Martyna Fas, Ania Walczuk, Dominika Szarpak

Palmy - dorośli

Nagrodzeni:
KGW Żalin

Wyróżnieni:
KGW Ryzykantki, Ewa Zalewska, Żaneta Walczuk

Pisanka tradycyjna - dorośli

Nagrodzeni:
Milena Toporowska, Zofia Paradowska, Halina Popko, KGW Ryzykantki, KGW Żalin.

Więcej zdjęć na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie.

Strony powiązane z samorządem i społecznością lokalną

poleska sh

oko sh

wyzyna sh

bokoryna sh

Newsletter - subskrypcja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Gminy Ruda-Huta w celu otrzymywanie newslettera.

Akceptacja regulaminu .


Newsletter - rezygnacja



Licznik odwiedzin

7997700
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Wszystkie
10251
15042
10251
424505
7997700

Twoje IP 54.81.237.159

Kalendarz wydarzeń

przeglad wydarzen

dab bolko gmina ruda huta drzewo roku 2015 www

gminny portal mapowy 02

sprzedaz dzienniki

Zpp laureat

ZPP Laureat

Facebook

Elektroniczne załatwianie spraw

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Profil zaufany ePUAP

English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Nr konta Urzędu Gminy Ruda-Huta

Bank Spółdzielczy SAWIN O/Ruda-Huta, nr konta: 59 8192 0002 2001 0020 0035 0001

Dla interesantów zagranicznych NR SWIFT: PL59 8192 0002 2001 0020 0035 0001POLUPLPR

Dokumenty planistyczne i strategie

str r g ps

rpp

str r g sh

Legislacja i akty prawne

rcl sh

isap sh

Oferty pracy

eures sh

PUP sh

Strona Pajacyka ZPPOrlik 2012Włodawski Obszar Funkcjonalny

Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! GSpeech