Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta   Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta GSpeech

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Ruda-Huta na lata 2017-2023

Wójt Gminy Ruda-Huta przedstawia do konsultacji społecznych projekt Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Ruda-Huta na lata 2017-2023. W związku z powyższym zapraszamy mieszkańców, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty w rozumieniu ustawy o działalności pożytku publicznego do wnoszenia uwag i opinii w terminie do 28 kwietnia 2017 roku.

Z projektem Lokalnego Programu Rewitalizacji można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Ruda-Huta, ul. Niepodległości 44, 22-110 Ruda-Huta, pok. 4 w okresie od 7 do 28 kwietnia 2017 r. (w godzinach pracy urzędu) oraz na stronie internetowej www.ruda-huta.pl/rewitalizacja. Uwagi i opinie można zgłaszać przy pomocy formularza do dokumentów LPR oraz Prognozy, które dostępne są na stronie internetowej www.ruda-huta.pl/rewitalizacja przy pomocy poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w tytule maila prosi się o wpisanie „Konsultacje społeczne LPR”, przy pomocy poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Ruda-Huta, ul. Niepodległości 44, 22-110 Ruda-Huta z dopiskiem „Konsultacje społeczne LPR”.

Załaczniki:

Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! GSpeech