Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta   Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta GSpeech
Akceptacja regulaminu


Regulamin newslettera Urzędy Gminy Ruda-Huta


Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newslettera udostępnianego przez Urząd Ruda-Huta z siedzibą w Rudzie-Hucie, przy ul. Niepodległości 44.

  1. Akceptacja przez użytkownika niniejszego regulaminu równoznaczna jest z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do wysyłki newslettera.
  2. Otrzymywanie newslettera jest całkowicie bezpłatne oraz dobrowolne.
  3. W celu zapisania się do newslettera należy wypełnić na stronie internetowej www.rudahuta.pl formularz, podając swój adres e-mail. Po wprowadzeniu danych, na wpisany adres e-mail zostanie wysłany list z prośbą o potwierdzenie rejestracji.
  4. Newsletter wysyłany jest na zarejestrowany przez użytkownika adres poczty elektronicznej, jako nadawca widnieje Urząd Gminy Ruda-Huta o adresie newsletter@rudahuta.pl.
  5. Urząd Gminy Ruda-Huta nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.
  6. Newslettery wysyłane w postaci listu elektronicznego zawierają skrócone informacje umieszczane w serwisie internetowym www.rudahuta.pl wraz z odnośnikami do ich pełnych wersji.
  7. Zarejestrowany użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z dalszego otrzymywania newslettera, wpisując w odpowiednim formularzu na stronie internetowej www.rudahuta.pl swój adres e-mail, na który automatycznie zostanie wysłany list z prośbą o potwierdzenie rezygnacji.
  8. Potwierdzenie rezygnacji równoznaczne jest z automatycznym usunięciem danych osobowych subskrybenta.
  9. Urząd Gminy Ruda-Huta ma prawo do zmiany zapisów regulaminu z przyczyn technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych.
  10. Dane chronione są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).
Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! GSpeech