Szczegóły
Utworzono: wtorek, 15, kwiecień 2014 15:59
173 wykonawców w grupie wiekowej dzieci i młodzież oraz 7 wykonawców w grupie wiekowej osoby dorosłe przystąpiło do Konkursu Wielkanocnego 2014. Komisja konkursowa w składzie: Adam Marszaluk, Jarosław Walczuk i Ewa Małyga przyznała nagrody i wyróżnienia, które 9 kwietnia 2014 roku podczas Wystawy Wielkanocnej 2014 wręczył Wójt Gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal.
Wyniki Konkursu:
Rysunek Świąteczny
Przedszkole Pod Zieloną Koniczynką w Rudzie-Hucie:
Nagrody:
1. Patrycja Zawiślańska 2. Julia Bukszyńska 3. Wiktoria Przetak 4. Kinga Panas
Wyróżnienia:
5. Julia Oziębło 6. Julia Dąbrowska 7. Zuzanna Dec 8. Wojciech Walczuk 9. Piotr Chmiel 10. Tomasz Sadowski 11. Julia Skrzypiec 12. Jakub Linde 13. Wojciech Anasiewicz
Zespół Szkół w Rudzie-Hucie, Filia w Rudzie:
Nagrody:
1. Dominik Skrochocki 2. Michał Szwalikowski 3. Martyna Jóźwik 4. Maksymilian Szwalikowski 5. Oliwier Branicki
Wyróżnienia:
6. Aleksandra Werema 7. Bartosz Gugała 8. Eryk Panasiuk 9. Aleksandra Mazurek 10. Jagoda Świętojańska
Zespół Szkół w Rudzie-Hucie:
Nagrody:
1. Aleksandra Kozak 2. Aleksandra Honory 3. Kornelia Tulikowska 4. Anna Walczuk 5. Jakub Mojek 6. Weronika Skuć 7. Roksana Baj 8. Maciej Zelent 9. Sebastian Mazurek 10. Alicja Gąsiorowska 11. Dominika Zawiślańska
Wyróżnienia:
12. Noemi Dąbrowska 13. Natalia Wróblewska 14. Natalia Dubij 15. Martyna Suchań 16. Natalia Wilkos 17. Małgorzata Chmiel 18. Sandra Szakuła 19. Milena Piwońska 20. Wiktoria Kamińska 21. Przemysław Kulbicki 22. Dawid Hawryluk 23. Martyna Fas 24. Aleksandra Bąk 25. Piotr Bąk 26. Mikołaj Maliszewski 27. Dawid Rudy
Kartki Wielkanocne
Nagrody:
1. Kuba Muca 2. Piotrek Łukasik 3. Kacper Wójtowicz 4. Amelia Dziedzic 5. Natalia Giedz 6. Marek Lodowski 7. Julia Toporowska 8. Emil Rychel 9. Bartłomiej Dołchaniuk 10. Michał Skrypczuk 11. Katarzyna Pióro 12. Jakub Domański 13. Kuba Stankiewicz 14. Brajan Biernacki 15. Eryk Gołębiowski 16. Bartosz Linde 17. Sebastian Flont 18. Szymon Denysiuk 19. Paweł Anasiewicz 20. Mateusz Kornatowski 21. Dominika Buczkowska 22. Julia Polak 23. Adam Mazurek 24. Aleksandra Głuszczak 25. Krzysztof Morciś 26. Michał Dąbrowski 27. Kinga Bisko 28. Wiktoria Kędzierawska 29. Magdalena Sawicz 30. Dagmara Werema
Wyróżnienia:
31. Mateusz Łokiński 32. Daria Baj 33. Dawid Gubanow 34. Dawid Huryn 35. Filip Hernik 36. Sylwia Skuć 37. Aleksandra Łontkowska 38. Monika Lewandowska 39. Paulina Głaz 40. Anna Kostelecka 41. Dominika Król 42. Bartek Napieraj 43. Kacper Sadowski 44. Julia Reszczyńska 45. Anna Kozłowska 46. Wiktoria Gołębiowska 47. Wiktoria Dworczyńska 48. Julia Baranowska 49. Jakub Lodowski 50. Mikołaj Kamiński 51. Kacper Kozłowski 52. Magdalena Maksymiuk 53. Michał Ostrowski 54. Magdalena Wilkos 55. Natalia Itrowska 56. Julia Łyszkowicz 57. Natalia Stankiewicz 58. Mateusz Matejuk 59. Łukasz Stawarek 60. Patrycja Stankiewicz 61. Damian Mamczarz 62. Paweł Chwaleba 63. Kinga Mamczarz 64. Michał Zalewski 65. Piotr Chwaleba 66. Natalia Mazurek Ruda 67. Wiktoria Mazurek 68. Kinga Gugała 69. Aleksander Gugała 70. Karolina Tomaszewska 71. Anna Grad 72. Błażej Aleksandrowicz
Kartki wielkanocne z życzeniami
Nagrody:
1. Weronika Huryn 2. Dominika Kałużna 3. Anna Labiszak 4. Krzysztof Pałdyński 5. Magdalena Lewandowska 6. Anna Kruk 7. Sebastian Zalewski 8. Michał Łysak 9. Nikolina Skrypczuk 10. Dominika Antoniewicz 11. Monika Ganczar 12. Daria Kisiel 13. Katarzyna Kozłowska
Wyróżnienia:
14. Karolina Gil 15. Maciej Powałka 16. Szymon Woszczewski 17. Michał Kuchta 18. Martyna Honory 19. Joanna Fas 20. Joanna Morciś 21. Szymon Guzowski 22. Kacper Hawryluk 23. Paulina Gałus 24. Magdalena Grzeluk 25. Adam Szymański 26. Daria Przymirska 27. Krystian Sawicki 28. Damian Głowacki 29. Gabriela Kostecka 30. Karolina Dubij 31. Sandra Kędzierawska 32. Sandra Skroś 33. Krystian Krawczyński 34. Kinga Anasiewicz 35. Małgorzata Trochimiuk 36. Dawid Skóra 37. Michał Kochoń 38. Jakub Stawarek 39. Karolina Szwalikowska 40. Klaudia Borysiuk 41. Mateusz Stankiewicz 42. Monika Chmiel 43. Laura Wojciechowska 44. Bartłomiej Morciś 45. Klaudia Hawryluk 46. Magda Kosiba 47. Weronika Janicka 48. Dawid Borodej
Pisanki
Młodzież
1. Dominika Skroś 2. Aleksandra Sawczuk
Dorośli
1. Justyna Kruk 2. Paulina Skroś 3. Zofia Paradowska 4. Koło Gospodyń Wiejskich Żalin 5. Koło Gospodyń Wiejskich „Ryzykantki”
Palmy
1. Małgorzata Jachymczak 2. Ewa Zalewska 3. Koło Gospodyń Wiejskich Żalin 4. Koło Gospodyń Wiejskich „Ryzykantki”