Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta   Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta GSpeech

Urząd Gminy Ruda-Huta, ul. Niepodległości 44, 22-110 Ruda-Huta. tel./fax 82 5686016, 5686033, 5686076, e-mail: sekretariat@ruda-huta.pl

bip glowna        niedowidzacy

Zapraszam do korzystania ze strony internetowej gminy Ruda-Huta.
Mam nadzieję, że zamieszczone tu informacje będą pomocne mieszkańcom, a nieznających naszej nadbużańskiej gminy zachęcą do odwiedzin.Kazimierz Smal

Wójt Gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal

Wyniki wyborów samorządowych 2010 z obszaru Gminy Ruda-Huta

WYNIK WYBORÓW Wójta Gminy Ruda-Huta
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
•    GOŁĘBIOWSKI Krzysztof Bartłomiej 389 (17,71 % głosów)
zgłoszony przez KWW KRZYSZTOFA GOŁĘBIOWSKIEGO
•    SMAL Kazimierz - 1 807 głosów (82,29 % głosów)
zgłoszony przez KWW KAZIMIERZA SMALA
Liczba głosów stanowiąca ponad połowę głosów ważnych wymagana dla wyboru wójta wynosi 1 099. Wymaganą liczbę głosów uzyskał i został wybrany na wójta
SMAL Kazimierz zgłoszony przez KWW KAZIMIERZA SMALA.

WYNIK WYBORÓW do Rady Gminy Ruda-Huta

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 3 mandaty.
1. Głosów ważnych oddano 356
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 19 — KWW KAZIMIERZA SMALA 568
1) BARTOSZ Mirosław 212
2) SAWICKI Bogdan 192
3) SZWALIKOWSKA Elżbieta 164
Lista nr 20 — KWW KRZYSZTOFA GOŁĘBIOWSKIEGO 107
1) MARSZALUK Andrzej 32
2) CHMIEL Barbara Mieczysława 61
3) KURYŚ Szczepan Jan 14

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:
•    SZWALIKOWSKA Elżbieta 164
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA
•    SAWICKI Bogdan 192
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA
•    BARTOSZ Mirosław 212
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 4 mandaty.
1. Głosów ważnych oddano 608
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 4 — KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 236
1) SADOWSKI Zdzisław Aleksander 95
2) WĘGIELSKA Edyta Aneta 97
3) POKRYWKA Janusz Walenty 44
Lista nr 19 — KWW KAZIMIERZA SMALA 895
1) DĄBROWSKI Jarosław 273
2) GŁOWACKA Danuta Maria 256
3) PANASIUK Urszula Elżbieta 208
4) ZWIERZYŃSKA-SURDEL Monika Alina 158
Lista nr 20 — KWW KRZYSZTOFA GOŁĘBIOWSKIEGO 448
1) PAWŁOWSKA Grażyna Alicja 179
2) KOCHOŃ Ryszard Jan 127
3) DĄBROWSKI Jarosław Tomasz 81
4) MUŁA Ewa 61

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:
•    PAWŁOWSKA Grażyna Alicja 179
z listy nr 20 KWW KRZYSZTOFA GOŁĘBIOWSKIEGO
•    PANASIUK Urszula Elżbieta 208
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA
•    GŁOWACKA Danuta Maria 256
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA
•    DĄBROWSKI Jarosław 273
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 1 mandat.
1. Głosów ważnych oddano 123
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 19 — KWW KAZIMIERZA SMALA 105
1) SUPRUN Krzysztof 105
Lista nr 20 — KWW KRZYSZTOFA GOŁĘBIOWSKIEGO 18
1) WOJCIECHOWSKA Anna 18

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
•    SUPRUN Krzysztof 105
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA

Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 1 mandat.
1. Głosów ważnych oddano 172
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 2 — KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 100
1) DYĆ Marek Julian 100
Lista nr 19 — KWW KAZIMIERZA SMALA 44
1) KLOC Krzysztof Leon 44
Lista nr 20 — KWW KRZYSZTOFA GOŁĘBIOWSKIEGO 10
1) STEPCZUK Wiesław Roman 10
Lista nr 23 — KWW KAND. A.NIEMCA 18
1) NIEMIEC Andrzej Władysław 18

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
•    DYĆ Marek Julian 100
z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat.
1. Głosów ważnych oddano 157
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 19 — KWW KAZIMIERZA SMALA 82
1) NAPIERAJ Agnieszka 82
Lista nr 20 — KWW KRZYSZTOFA GOŁĘBIOWSKIEGO 10
1) HAWRYLUK Zdzisław 10
Lista nr 21 — KWW DARIUSZA KALINOWSKIEGO 65
1) KALINOWSKI Dariusz 65

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:
•    NAPIERAJ Agnieszka 82
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA

Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 2 mandaty.
1. Głosów ważnych oddano 328
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 2 — KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 133
1) BĄK Leszek 133
Lista nr 19 — KWW KAZIMIERZA SMALA 246
1) DZIADUK Edward 109
2) MISIEC Grzegorz Walenty 137
Lista nr 20 — KWW KRZYSZTOFA GOŁĘBIOWSKIEGO 63
1) CHMIEL Krzysztof Feliks 23
2) WITKOWSKI Janusz Bogusław 40

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:
•    BĄK Leszek 133
z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
•    MISIEC Grzegorz Walenty 137
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA

Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 2 mandaty.
1. Głosów ważnych oddano 294
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 4 — KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 22
1) LEWCZUK Adrian Paweł 22
Lista nr 19 — KWW KAZIMIERZA SMALA 378
1) LENKIEWICZ Ryszard Mariusz 182
2) WALCZUK Leokadia 196
Lista nr 20 — KWW KRZYSZTOFA GOŁĘBIOWSKIEGO 54
1) WALCZUK Zofia 54
2) JUDA Ryszard – skreślony po wydrukowaniu kart
Lista nr 22 — KW "PIAST" 67
1) GOŁĘBIOWSKI Mirosław Stanisław 37
2) ROZMARYNOWSKI Piotr 30

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:
•    LENKIEWICZ Ryszard Mariusz 182
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA
•    WALCZUK Leokadia 196
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA

Okręg wyborczy nr 8 obejmujący 1 mandat.
1. Głosów ważnych oddano 147
2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
Lista nr 19 — KWW KAZIMIERZA SMALA 83
1) ŚLIWA Piotr 83
Lista nr 20 — KWW KRZYSZTOFA GOŁĘBIOWSKIEGO 64
1) TYMOCHOWICZ Ryszard 64

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
•    ŚLIWA Piotr 83
z listy nr 19 KWW KAZIMIERZA SMALA

Opracowano na podstawie Protokołów Gminnej Komisji Wyborczej w Rudzie-Hucie, sporządzonych dnia 22.11.2010 r.

Strony powiązane z samorządem i społecznością lokalną

poleska sh

oko sh

wyzyna sh

bokoryna sh

Newsletter - subskrypcja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Gminy Ruda-Huta w celu otrzymywanie newslettera.

Akceptacja regulaminu .


Newsletter - rezygnacja



Licznik odwiedzin

2502518
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Wszystkie
90
921
1511
14772
2502518

Twoje IP 54.36.150.135

Wybory i referenda

wybory sejm semat 2019

przeglad wydarzen

dab bolko gmina ruda huta drzewo roku 2015 www

gminny portal mapowy 02

Zpp laureat

laureat gmin zpp 2018

Elektroniczne załatwianie spraw

Profil zaufany ePUAP

empatia pm

obywatel pm

English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Nr konta Urzędu Gminy Ruda-Huta

Bank Spółdzielczy SAWIN O/Ruda-Huta, nr konta: 59 8192 0002 2001 0020 0035 0001

Dla interesantów zagranicznych NR SWIFT: PL59 8192 0002 2001 0020 0035 0001POLUPLPR

Dokumenty planistyczne i strategie

str r g ps

rpp

str r g sh

Legislacja i akty prawne

rcl sh

isap sh

Oferty pracy

eures sh

PUP sh

Strona Pajacyka ZPPOrlik 2012Włodawski Obszar Funkcjonalny

Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! GSpeech