Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta   Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta GSpeech

IV Amatorski Turniej Sztuk Walki Low Kick Ruda-Huta 2019

19 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Rudzie-Hucie odbył się IV Amatorski Turniej Sztuk Walki "Low Kick" Ruda-Huta 2019. W turnieju 47 zawodników zmierzyło się w 14 kategoriach wagowo/wiekowych.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Kobiety:

Kadet - 11 lat - 40 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Anna Zarczuk (Krav Maga Hrubieszów)
  2. miejsce: Wiktoria Zając (Krav Maga Hrubieszów)
  3. miejsce: Marlena Fedoruk (Krav Maga Świerże/Ruda-Huta)

Kadet - 11 lat - 45 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Amelia Zielińska (Krav Maga Hrubieszów)\
  2. miejsce: Kinga Panas (Krav Maga S/RH)

Junior - 12/14 lat - 50 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Aleksandra Szybista (Krav Maga S/RH)
  2. miejsce: Klaudia Świć (Krav Sosnowica)
  3. miejsce: Nikola Deryło (Krav Maga Sosnowica)

Junior - 12/14 lat - 55 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Anna Kozłowska (Krav Maga S/RH)
  2. miejsce: Paulina Głaz (Krav Maga S/RH)
  3. miejsce: Karolina Kodeniec (Krav Maga Hrubieszów)

Junior - 12/15 lat - 59 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Klaudia Kopeć (Krav Maga S/RH)
  2. miejsce: Andżelika Jachymczuk (Krav Maga Hrubieszów)
  3. miejsce: Kinga Bondaruk (Krav Maga S/RH)

Mężczyźni:

Kadet - 10 lat -30 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Kacper Wołodko (Sosnowica)
  2. miejsce: Damian Woźnicki (Krav Maga S/RH)

Kadet - 10 lat - 35 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Szymon Kogut (Krav Maga Sosnowica)
  2. miejsce: Maciej Maciejczyk (Krav Maga Hrubieszów)
  3. miejsce: Dawid Klimczuk (Sosnowica)

Kadet - 10/11 lat - 40 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Jakub Józefczuk (Krav Maga Sosnowica)
  2. miejsce: Oliwier Greś (Krav Maga Sosnowica)
  3. miejsce: Cyprian Piłat: (Krav Maga Hrubieszów)

Kadet - 7/9 lat - 45 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Wiktor Zaprzała (Krav Maga Hrubieszów)
  2. miejsce: Tomasz Sadowski (Krav Maga S/RH)
  3. miejsce: Kamil Steciuk: (Krav Maga Hrubieszów)

Kadet - 13/15 lat - 45 kg - Semi Contact

  1. miejsce: Tomasz Zając (Krav Maga Hrubieszów)
  2. miejsce: Paweł Chwaleba (Krav Maga S/RH)

Junior - 14/15 lat - 69 kg - Light Contact

  1. miejsce: Karol Sobczuk (Krav Maga S/RH)
  2. miejsce: Mateusz Gajur (Krav Maga S/RH)
  3. miejsce: Gabriel Wołodko: (Krav Maga Sosnowica)

Weteran - 75 kg - Light Contact

  1. miejsce: Michał Kuntski (KS. Spartakus Cyców)
  2. miejsce: Przemysław Germański (Krav Maga Hrubieszów)
  3. miejsce: Dawid Pirogowicz (Krav Maga Hrubieszów)

Weteran - 75/85 kg - Light Contact

  1. miejsce: Patryk Zarczuk (Krav Maga Hrubieszów)
  2. miejsce: Sebastian Pospieszył (Krav Maga S/RH)
  3. miejsce: Marlena Fedoruk: (Krav Maga Hrubieszów)

Dodatkowo został wybrany najczyściej technicznie walczący uczestnik turnieju: Kacper Wołodko

Nad regulaminowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska w składzie:

Więcej zdjęć na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie

Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! GSpeech