Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta   Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! Witamy na stronie Gmina Ruda-Huta GSpeech

Urząd Gminy Ruda-Huta, ul. Niepodległości 44, 22-110 Ruda-Huta. tel./fax 82 5686016, 5686033, 5686076, e-mail: sekretariat@ruda-huta.pl

bip glowna        niedowidzacy

Zapraszam do korzystania ze strony internetowej gminy Ruda-Huta.
Mam nadzieję, że zamieszczone tu informacje będą pomocne mieszkańcom, a nieznających naszej nadbużańskiej gminy zachęcą do odwiedzin.Kazimierz Smal

Wójt Gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal

Rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego 2019 i Wystawa Wielkanocna

11 kwietnia 2019 r. uroczystym wręczeniem nagród w Konkursie Wielkanocnym 2019 rozpoczęła się w sali przy ul. Targowej 6 dwudniowa Wystawa Wielkanocna.

Do Konkursu Wielkanocnego przystąpiło 158 wykonawców w grupie wiekowej dzieci i młodzież oraz 13 w grupie dorośli. Nagrody i wyróżnienia przyznane przez komisję w składzie: przewodnicząca Ewa Tworek, Marta Hamelczuk i Paulina Dąbrowska wręczyli zwycięzcom przewodniczący Rady Powiatu w Chełmie Jarosław Walczuk oraz dyrektor Gminnego Ośrodka w Rudzie-Hucie Marcin Woszczewski.

Wystawa poprzedzona była warsztatami zdobienia pisanek woskiem wraz instruktażem wykonania tradycyjnej palmy wielkanocnej w Domu Kultury w Rudzie-Kolonii oraz warsztatami robienia kartek wielkanocnych w Przedszkolu „Pod Zieloną Koniczynką” przeprowadzonymi przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie

Wyniki Konkursu Wielkanocnego 2018 z podziałem na grupy wiekowe.

Kartka wielkanocna - grupa wiekowa przedszkole, kl. 0

Za udział przyznano upominki dla dzieci z Przedszkola „Pod Zieloną Koniczynką”:
Wiktoria Kamińska, Julia Surowska, Hania Wilkos, Róża Walczuk, Zuzia Niedźwiecka, Miłosz Klim, Patryk Toporowski, Zuzia Wójtowicz, Agata Wilkos, Kamil Kruk, Aleksandra Anasiewicz, Wojtek Baj, Radek Linde, Przemek Wójtowicz, Julia Mazurkiewicz, Jakub Przetak, Martyna Huryn, Gabryś Marcyniuk, Maja Dziechciaruk, Amelia Dec, Szymon Oziębło.

Nagrodzeni:
Przemysław Mazurkiewicz, Kornelia Malinowska, Fabian Juściński, Katarzyna Morciś, Mikołaj Zelent,Karol Szajwaj, Klara Dąbrowska, Vanessa Śliwińska, Patrycja Kamińska, Kuba Pawlak.

Wyróżnieni:
Adam Szakuła, Kacper Szalewicz, Adam Gąsiorowski, Aurelia Gąsiorowska, Daria Łontkowska,Błażej Ostrowski, Mateusz Lewczuk, Wojciech Sitarz, Fabian Woźniak, Alicja Morciś, Amelia Woźnicka, Jakub Zwierzyński, Michał Jusiuk, Ksawery Lewandowski, Nikola Kulbicka, Wojtek Piwoński, Patrycja Kloc, Kuba Hawryluk, Kuba Mazurek, Maja Semeryło.

Pisanki wielkanocne wykonane techniką dowolną - grupa wiekowa kl. 1-6

Nagrodzeni:
Dominik Mazurek, Zofia Sołtys, Paweł Borkowski, Antonii Dziaduk, Paweł Niedźwiecki, Gabrysia Korzeniewska, Alan Alwas, Nikola Semeryło, Ryszard Walczuk, Amelia Czerniakiewicz, Fabian Lewczuk, Kacper Walczuk, Błażej Zwierzyński, Maja Deryło, Julia Dąbrowska, Patrycja Zawiślańska, Bartłomiej Sawić, Radosław Plewa, Patryk Wójtowicz, Maja Bierut, Weronika Jakubiec, Magda Kochoń, Julia Oziębło, Damian Woźnicki, Grzegorz Trochimiuk, Kacper Kopiel, Bartłomiej Kamiński, Laura Sobczuk, Zbigniew Laskowski, Nikola Lewczuk, Karolina Szymańska, Wojtek Mamczarz, Przemysław Biernacki, Kornelia Złotko, Alicja Borysiuk, Paulina Głaz, Wiktor Hanckowiak.

Wyróżnieni:
Aneta Kalinowska, Anna Ładowska, Mikołaj Guzewski, Mikołaj Skrok, Maximilian Śliwiński, Martyna Hawryluk, Igor Psuja, Gabriel Mazurek, Magdalena Rozmarynowska, Aleksandra Wójtowicz, Bartosz Oworus, Aleksandra Kruk, Mikołaj Danicki, Kuba Borodej, Sebastian Panas, Michał Nadolski, Gabryś Nadolski, Anita Grabowska, Piotr Paciejewski, Gabriela Walczuk, Natalia Kulbicka, Anastazja Gąsiorowska, Miłosz Koperski, Szymon Skimina, Maja Piwońska, Magdalena Stolarczyk, Dagmara Gubanow, Wojciech Walczuk, Seweryn Pawłowski, Andrzej Łazarz, Zuzanna Łukasik, Adrian Skrochocki, Kacper Guzewski, Wiktor Juściński, Zuzanna Dec, Ewelina Dąbrowska, Julia Skrzypiec, Błażej Baj, Tomasz Sadowski, Julia Suszczyk, Marlena Fedoruk, Bartłomiej Rozmarynowski, Julia Wilkos, Aleksandra Bąk, Filip Maksymiuk, Magdalena Mazurek, Aleksandra Duchnicka, Oskar Rozmarynowski, Julia Bukszyńska, Michał Szwalikowski, Szymon Winiarski, Oliwia Sołtys, Patrycja Stebelska, Aleksandra Honory, Julia Ostrowska, Emilka Lewczuk, Jagoda Świętojańska, Natalia Wilkos, Noemi Dąbrowska, Aleksandra Mazurek, Maksymilian Szwalikowski, Sandra Szakuła, Aleksandra Werema, Przemek Kulbicki, Nikola Guzewska, Roksana Baj, Alicja Gąsiorowska.

Pisanki lub palmy wykonane techniką tradycyjną - grupa wiekowa kl. 7-8, gimnazjum

Nagrodzeni:
Paweł Anasiewicz, Kinga Bondaruk, Wiktoria Turek.

Palmy tradycyjne -  grupa wiekowa osoby dorosłe

Nagrodzeni:
Żaneta Walczuk, Ewa Zalewska, Krystyna Dołchaniuk, Halina Humeniuk, KGW Ryzykantki, Wiesława Walczuk

Pisanki tradycyjne - grupa wiekowa osoby dorosłe

Nagrodzeni:
Halina Humeniuk, Zofia Paradowska, Katarzyna Szymańska, Milena Toporowska, KGW Ryzykantki, Krystyna Dołchaniuk, KGiGW Żalin

Więcej zdjęć na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie

Strony powiązane z samorządem i społecznością lokalną

poleska sh

oko sh

wyzyna sh

bokoryna sh

Newsletter - subskrypcja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Gminy Ruda-Huta w celu otrzymywanie newslettera.

Akceptacja regulaminu .


Newsletter - rezygnacja



Licznik odwiedzin

2367519
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Wszystkie
155
366
155
13383
2367519

Twoje IP 78.46.90.53

wybory do parlamentu europejskiego 2019

przeglad wydarzen

dab bolko gmina ruda huta drzewo roku 2015 www

gminny portal mapowy 02

Zpp laureat

laureat gmin zpp 2018

Elektroniczne załatwianie spraw

Profil zaufany ePUAP

empatia pm

obywatel pm

English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Nr konta Urzędu Gminy Ruda-Huta

Bank Spółdzielczy SAWIN O/Ruda-Huta, nr konta: 59 8192 0002 2001 0020 0035 0001

Dla interesantów zagranicznych NR SWIFT: PL59 8192 0002 2001 0020 0035 0001POLUPLPR

Dokumenty planistyczne i strategie

str r g ps

rpp

str r g sh

Legislacja i akty prawne

rcl sh

isap sh

Oferty pracy

eures sh

PUP sh

Strona Pajacyka ZPPOrlik 2012Włodawski Obszar Funkcjonalny

Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! GSpeech